SkinIdent - precizní DOKONALOST z látek tělu vlastních

SkinIdent je jedinečnou řadou výrobků pro péči o pleť, která obsahuje výhradně látky a vitamíny identické s pokožkou. Tato unikátní koncepce má pro krásnou a zdravou pleť z dlouhodobého hlediska naprosto jasný přínos

SkinIdent je kosmetika výjimečná svou maximální snášenlivostí a současně viditelným pozitivním účinkem na pokožku.

SkinIdent je svým unikátním složením kosmetikou se skutečným anti-age efektem, vyhovující osobám s citlivou pletí a kožními onemocněními, jako je např. atopický ekzém nebo lupénka, a je jednoduše ideální pro všechny, kteří touží po přirozené péči o pleť.

Běžně si neuvědomujeme, jak je naše tělo unikátní a nemá obdoby. Příroda ho sestavila s velkou dávkou preciznosti a důvtipu, díky kterým se nejednou stalo předlohou pro vytvoření něčeho výjimečného. Běžně se tomu tak děje u kosmetických přípravků, v nichž najdeme mnohé látky tělu vlastní (vyskytující se přirozeně v našem těle) a prospěšné pro naši pleť jako je např. hyaluronát sodný, vitamin A nebo Skvalen.

Kosmetika však obsahuje převážně látky tělu cizí. Ty nám v mnoha případech umí skvěle posloužit, ale na druhou stranu i uškodit bez ohledu na svůj syntetický či přírodní původ. Imunitní systém je vyhodnotí jako látky tělu cizí a spustí reakci. Ta se na kůži projeví jako alergie, která je bohužel doživotní. V takovém případě se o pozitivních účincích kosmetických přípravků nedá mluvit.

Této úžasné kosmetice je věnován článek v odborném časopise ESTETIKA, ale můžete si ho přečíst i zde:

//www.inspiringbeauty.cz/blog/skinident-precizni-dokonalost-z-latek-telu-v...