Kosmetika Dr. Baumann

Výjimečná péče o pleť

Dokonalá péče a unikátní snášenlivost. SkinIdent obsahuje pouze látky a vitamíny tělu a pokožce vlastní. Zdravý anti-aging s vlastními lipidy a vitamíny.

Seznamte se produkty SkinIdent zde: http://www.inspiringbeauty.cz/skinident.php


Jedinečná péče o krásu

DR. BAUMANN obsahuje cenné látky, které zčásti nejsou pleti vlastní, což je základní rozdíl mezi řadou SkinIdent a řadou DR. BAUMANN.

Některé speciální obsahové látky se však přirozeně na pokožce ani v pokožce nenacházejí, jsou to ale užitečné účinné látky pro ošetřování speciálních problémů pleti, jako například tea-tree olej, oxid zinečnatý při problémech s akné, heřmánkový olej nebo aloe vera pro uklidnění pleti.

Seznamte se produkty Dr.Baumann zde: http://www.inspiringbeauty.cz/baumann.php


Jemná péče nejen pro mladou pleť

Ideální pro potřeby mladistvé pleti nebo pleti vyžadující jemnou a odlehčenou péči (např. pro období zvykání si na účinnou péči s liposomy).

Základní složkou je kokosový olej a podíl účinné látky je zde nižší, pro mladistvou pleť je obsažená účinná péče dostatečná, pro odlehčenou péči s cílem nepřesytit.

Seznamte se s produkty BeauCaire zde: http://www.inspiringbeauty.cz/beaucaire.php


Profesionální dekorativní kosmetika

Navržena tak, aby byla v optimálním souznění se všemi produkty Dr.Baumann SkinIdent. Vyrobena z najemno drcených minerálů bez obsahu látek dráždících pleť.

Make-upy vynikají odolností proti teplu a vlhku při zachování lehkosti na pleti, rtěnky obsahují vysoký podíl pěsticích olejů, čímž rty vyživují a trvanlivost očních stínů oceníte jak při denním, tak při večerním.

Štětce jsou vyrobené z velmi kvalitních umělých materiálů, aby nedocházelo k alergickým reakcím.

Seznamte se s produkty Make - up zde: http://www.inspiringbeauty.cz/makeup.php


Požitek z relaxace

Výraz SPA pochází z latiny – „sana per aquam“ – zdraví díky vodě. Řada bionome SPA obsahuje unikátní kombinaci použití olejů, éterických olejů, bahna, mořské soli, řas apod., tedy všeho, co podporuje zdraví a relaxaci.

Produkty bionome SPA jsou dokonalou tělovou péčí, přinášející tonika, mléka, peelingy a oleje s rozmanitostí vůní jako jsou citron, vanilka, levandule, růže, jasmín a další.

Poměr éterických olejů v přípravcích je zde vyvážený pro účinnou relaxaci a uvolnění při minimálním riziku vzniku alergické reakce.

Seznamte se s produkty Spa zde: http://www.inspiringbeauty.cz/bionome-spa.php