Poprvé ke kosmetičce?

Díky své krásné práci se setkávám s lidmi, kteří přicházejí poprvé a někdy tak šeptem dodávají  - já jdu dneska poprvé na kosmetiku. A jaké bylo Vaše poprvé…?

Možná Vás netrápí žádný problém a Vaši pleť označujete za normální, přesto byste od jistého věku měla začít kosmetičku pravidelně navštěvovat. Hloubková péče jednou za měsíc pleť ozdravuje, omlazuje, uvolňuje a navíc působí jako skvělá relaxační kůra.

 

CO VÁS PŘESNĚ ČEKÁ?

Setkávám se někdy s obavami, že se bojíte, co řekneme na Vás stav pleti a přesně nevíte, co Vás čeká. Nebojte se, my tu jsme od toho, abychom Vás naučily správně pečovat o pleť. Jsme vlastně takoví partneři – vy se staráte doma a my v salonu. Když nebudeme táhnout za jeden provaz tak to půjde ztuha. Tak jdeme do toho spolu?

 

JAK NAJÍT TEN PRAVÝ SALON NEBO KOSMETIČKU?

Jak najít tu “svou kosmetičku” nebo salon a nespálit se? Hledejte informace na internetu, vytipujte si, ptejte se lidí, kterým důvěřujete. Podívejte se na www stránky předvybraných kosmetiček, podívejte se na fotky, jak to v salonu vypadá, zjistěte s jakou značkou kosmetiky pracuje, dohledejte si recenze (na webu salonu, FB stránkách).

 

PRVNÍ NÁVŠTĚVA

Po objednání přišel den D! Těšíte se na svůj čas věnovaný jen Vám, péči o Vás a odpočívání. Po příchodu do salonu zkonzultujete Vaši představu o ošetření, co Vás trápí a co od návštěvy očekáváte. Poté Vás kosmetička uloží na lehátko, udělejte si pohodlí, klidně si svlékněte to co Vás tísní. Nechejte se zakrýt dekou (věřte mi, že za chvíli bude příjemně klimbat a deka se bude hodit).

Ošetření i jednotlivé úkony záleží na stavu pleti a typu ošetření. V kostce prožijete odlíčení, nějaký druh peelingu (enzymatický nebo s jemnými částečkami), čištění, masáž, nanesení masky (druhů a typů je nepočítaně). Po setření masky naneseme závěrečnou péči. Je jen na Vás zda se po ošetření chcete nechat nalíčit. Osobně bych, ale pokud je to možné nechala pleť odpočívat.

Promyslete si, jestli budete chtít upravit a barvit obočí, řasy nebo odstranit chloupky na horním rtu. To vše můžeme během ošetření zvládnout.

 

JAK ČASTO SE CHODÍ NA KOSMETIKU?

Univerzální odpověď není. Hodně záleží na Vašem typu a stavu pleti. Obecné pravidlo je, že na “kosmetické rande” se chodí jednou za měsíc. Máte-li však stav pleti zhoršený doporučuji návštěvu častější. Další specifickou kategorií jsou face programy (intenzivní programy pro krásu) – po úvodní konzultaci navrhneme koncept péče o Vaši pleť a v krátkém (přibližně týdenním) intervalu o pleť pečujeme. Výbornou volbou je kombinace kosmetických ošetření a přístrojové péče o pleť. To pak pro sebe i svou pleť získáte opravdu to nejlepší!

 

OBJEDNEJTE SE NA PŘÍŠTĚ!

Nejlepší je se objednat hned, když odcházíte na další návštěvu. Počítejte s tím, že když se budete chtít objednat telefonem, nemusí kosmetička telefon zvedat (pokud zrovna ošetřuje klienta). Vyhnete se zdlouhavému volání v nepravou chvíli.

 

A KDY NECHODIT?

Pokud jste nachlazená, kašlete, máte rýmu nebo opar. Zavolejte, napište a přeobjednejte se. Nikdo se na Vás zlobit nebude.