Kosmetika René D´essay

Kosmetická společnost René D'essay byla založena v roce 1989 v italské Bologni a je vyvíjena skupinou odborníků z oblasti biochemie, fyziky, farmakologie a biologie. 

Ve vlastních laboratořích vyvíjí a vyrábí kosmetické produkty a přístroje. Klade důraz na vysokou kvalitu a účinnost, proto většina ošetření má i studie účinnosti a mnohá z nich jsou patentována. Zaměřuje se především na zdravou a krásnou pokožku a intenzivní omlazení.

Společnost René D'essay velice přísně dodržuje přípravu vývoje jednotlivých produktů. K výrobě používá primárně surovinové zdroje výhradně té nejvyšší kvality. Použité aktivní látky, jednotlivé suroviny včetně minerálních složek jsou v souladu s přírodou a biologickými zákony. Vývoj receptur a zpracování čistě rostlinných surovin probíhá ve vlastních moderních laboratořích pomocí nejmodernějších a šetrných biotechnologických postupů s cílem zachovat co nejvíce účinných látek.

Společnost René D'essay získala nejedno ocenění za inovace a vysokou kvalitu. 

Držitel ocenění Global Health & Pharma Technology Awards jako Nejinovativnější kosmetická společnost v Evropě v roce 2018.