BTL EXILITE - Trvalá epilace

BTL EXILITE

Patříte mezi ty, kteří touží po hladší pokožce, nebo se chcete zbavit nechtěných chloupků? Hledáte dlouhodobé výsledky? Možná byste chtěli mít jemnější pleť a vypadat o pár let mladší? Nebo se chcete zbavit akné? Snažili jste se najít možnosti depilace nebo jiné estetické zákroky, ale připadali Vám příliš bolestivé s krátkodobým efektem?

S moderní IPL technologií BTL EXILITE je nyní mnohem snazší dosáhnout omlazení pokožky, zbavit se pigmentových skvrn či nežádoucích chloupků.

 

CO JE TO BTL EXILITE?

BTL EXILITE je progresivní IPL- (intenzivní pulzní světlo). Jedná se o technologii pro redukci ochlupení, léčby akné a omlazující zákroky. Jedná se o  velmi šetrnou metodu, kdy záblesk světla zachytí chloupek (čím tmavší, tím lepší), zahřeje ho, přenese tepelnou energii do cibulky chloupku. Tato tepelná energie zataví cévku, která cibulku vyživuje, a také zataví nervové zakončení. Toto poškození je trvalé. Z tohoto důvodu již není chloupek vyživován a imunitní systém jej během 14 dní vyloučí z podkoží.
 

PRO KOHO JE OŠETŘENÍ VHODNÉ?

BTL EXILITE je vhodný pro všechny zdravé osoby, které se chtějí zbavit akné, drobných nedokonalostí pleti či nechtěných chloupků. Je to volba pro ty, kteří se trápí s nedokonalostmi a hledají možnost dostupného a rychlého estetického zdokonalení.
 

CO MŮŽETE OČEKÁVAT A JAK TO FUNGUJE?

Místo ošetření je jemně očištěno od zbytků ( deodorant, make-upu, apod.) a je pokryto tenkou vrstvou ultrazvukového gelu. Na celou plochu jsou aplikovány pulzy intensivního světla. Následná LED terapie urychluje regenerační procesy v pokožce a zvyšuje produkci kolagenu. Přístroj používá různé výměnné filtry, které odcloní určitou část světelného spektra a propouští pouze světlo vlnové délky se specifickými terapeutickými účinky (Integentní multipulzní režim - Exilite Intelligent Multipulse) zajišťuje vysoký stupeň bezpečnosti a komfortu.
 

JAKÝ JE DALŠÍ PRŮBĚH OŠETŘENÍ?

Na ošetřených místech zhruba do 6-ti týdnů začne znovu růst nové ochlupení světlé barvy, které následně zesílí a ztmavne. Právě v tomto stavu jsou chloupky vhodné k dalšímu ošetření.
 

JAKÁ JE VÝHODA IPL OPROTI LASEROVÉMU OŠETŘENÍ?

Výhodou je, že záblesk světla neprochází přímo do těla (jako u laseru), a při správném nastavení barevnosti pokožky, které vždy před samotným ošetřením provádíme, se od pokožky bez vedlejších účinků odrazí, tím pádem nedochází k poškození kůže. Navíc díky safírovému krystalu dochází při ošetření zároveň k ochlazování okolní tkáně pokožky až do -10 °C. Tímto je na minimum snížena bolestivost zákroku.

 

PROČ JE POTŘEBA OPAKOVAT OŠETŘENÍ, NEŽ JE EPILACE ÚPLNÁ?

Ošetření je nutné opakovat celkem 3-6x (dle tělesné partie) v časovém intervalu 8-12 týdnů. Důvodem k opakování ošetření je fakt, že v daném období je vždy ve fázi aktivního růstu (tzn.viditelné) pouze asi 20% z celkového množství chloupků. Zbytek je ve fázi klidu v podkoží a průběžně se během roku střídají v růstu. Upřesnění probíhá vždy osobně s při návštěvě.

U každé osoby individuálně ale přibližně je to následovně asi takto:

·       obličej individuálně

·       intimní partie a podpaží 4 - 6 ošetření.

·       nohy 3 - 5 ošetření.

·       záda 4 - 5 ošetření.

·       ruce 3 - 5 ošetření.

 

JAKÁ JSOU PROBLEMATICKÉ ASPEKTY OŠETŘENÍ?

Obličej - vzhledem k hormonální nerovnováze, je počet ošetření vysoce individuální. Světlé a šedé ochlupení – není garance 100% účinnosti zákroku, avšak lze před ošetřením obarvit tělesnou partii, poradíme vám jakým způsobem.
 

JAK PŘIPRAVIT TĚLESNOU PARTII PŘED OŠETŘENÍM?

Pro optimální úspěšnost ošetření je třeba oholit danou partii několik dnů před zákrokem, aby vzniklo tzv.“strniště“.

Dobu oholení před zákrokem je nutné dodržet následovně dle tělesné partie:

·       Obličej, intimní partie, podpaží - 3 dny

·       Nohy-stehna, ruce - 10 dní

·       Nohy-lýtka, záda, oblast konečníku - 5 dní

 

JE OŠETŘENÍ SKUTEČNĚ TRVALÉ?

Ano je trvalé, ovšem i zde existují určité vyjímky. Například mladé ženy ve fázi vývoje, nebo obecně u žen s hormonální poruchou štítné žlázy a vaječníků, kvůli tvorbě nových cibulek v podkoží. U mužů jsou to individuální vyjímky vzhledem k hormonální hladině a podobně.
 

PROČ NEMŮŽU 1 MĚSÍC PO OŠETŘENÍ NA PŘÍMÉ SLUNCE?

Je to z důvodu částečného porušení UV ochrany pokožky. Proto je nejvhodnější nechat si provést ošetření v období od října do června.