Líčení

Líčení je kouzlo, které dokreslí Vaši osobnost, zvýrazní Vaši krásu a přednosti

Líčení není vymoženost posledních století. Už staří Egypťané si upravovali tváře, ženy i muži. Zkrášlovali se a přitom si chránili obličej a tělo proti ostrému slunci. Touha chtít se líbit, ať už sama sobě nebo svému okolí, je pro ženu od pradávna přirozená. Jen lidé v minulých letech z této přirozenosti vytvořili jakýsi mýtus marnivosti. A proč ne! Buďme marnivé a pojďme si povídat o kosmetice, o líčení. O tom jak s použitím několika malých fíglů změníme sebe samu v takovou ženu, jakou si přejeme být.

Denní líčení
Denní líčení má být jemné, decentní. Základem je vždy lehký make-up, který má kromě zakrytí drobných nedostatků pleti také funkci ochrannou. Denní líčení  podtrhne Vaši krásu, zvýrazní přirozenost a nezabere moc času.

Večerní líčení
Večerní a společenské líčení je výraznější, než běžné denní líčení, protože se pohybujete pod umělým osvětlením. Musí ladit s celkovým stylingem a dokonale dotvářet celek. Přestože má být výrazné, musíte se cítit přirozeně a líčení by mělo podtrhnout Váš přirozený půvab.

Svatební líčení
Dokonalé svatební líčení vám zajistí krásný make-up po celý den a budete se cítit opravdu výjimečně. Svatební líčení musí podtrhovat krásu nevěsty, ladit s doplňky a šaty. Další jeho charakteristikou je dlouhá trvanlivost, aby se nerozmazalo ani při slzách štěstí. Svatební líčení musí působit přirozeně, avšak být dostatečně výrazné, aby nevěsta vypadala skvěle i na fotografiích. Zaměřuji se proto na dokonalý podklad, aby vaše pleť působila zdravým a svěžím dojmem. Samozřejmostí je krytí případných nedostatků a stínování obličeje.